Який бренд теплої підлоги вибрати?

  • Який бренд теплої підлоги вибрати?

Який бренд теплої підлоги вибрати?

Ви прийняли важливе рішення - підвищити комфорт житла, влаштувавши в ньому теплу підлогу. Потрібно спочатку визначитися з її типом, але тут багато за вас вирішують умови. Нагрівальний кабель, мати або ж інфрачервона плівка - це залежить від технічних можливостей. Якщо не планується бетонна стяжка або укладання плитки, залишається плівковий варіант або алюмінієвий нагрівальний мат. При масштабних ремонтах з перезаливкою підлоги вибір залишається між матами і кабелем. Ламінат або паркетна дошка схиляє до варіанту алюмінієвих матів.

Отже, система обрана, що далі?

Наступним вирішальним кроком стане вибір виробника. Який фірми систему для теплої підлоги оптимальніше придбати? Хто зможе найкраще задовольнити основні очікування покупця - якість, надійність і економію? Так, доступна ціна - не завжди синонім менш високої якості: конкуренція змушує виробників боротися за покупця в тому числі і приємними цінами.

Вибираємо відповідально.

На який момент звернути увагу в першу чергу, вибираючи виробника теплої підлоги, який повинен служити вам довгі роки? Не на відгуки в інтернеті, не на красиві картинки і навіть не на привабливі обіцянки знижок і акцій. Перш за все, варто перевірити офіційний сайт виробника - чи дійсно фірма існує в тій країні, про яку заявляє продавець.

Наприклад:

1. Популярна тепла підлога фірми Hemstedt (Німеччина) дійсно представлена на офіційному німецькому сайті hemstedt.de, на сайті вказана адреса виробництва, яку легко можна знайти на гугл-картах

Так само йде справа з фірмою теплих підлог Fenix ​​(Чехія) - офіційний сайт виробника - fenixgroup.cz, адреса, виробництво - все легко перевіряється.

«Польська» тепла підлога Profitherm насправді, виявляється, не польська, а українська - в Польщі такого виробника немає.

Тепла підлога Extherm, нібито з Німеччини, є тільки в Україні. Продукція з такою назвою продається в Німеччині, але це - засіб від шкідників.

 

2. Найбільше плутанини - з виробником з «Нідерландів»: тепла підлога Grand Meyer продається тільки в країнах СНД, в Європі його не знайдеш. Нібито офіційний сайт, зареєстрований зовсім недавно, створений штучно: про це говорить контактна інформація, в якій значиться звичайний житловий будинок, а не виробництво. І таких прикладів на нашому ринку, на жаль, багато!

 

Топ-виробники кабелів і матів

Якщо ви зупинилися на цьому типі системи підігріву підлоги, пропонуємо ознайомитися з десяткою визнаних виробників, відібраних за принципом популярності у покупців і співвідношенні ціна / якість.

1. Підлоги преміум-класу датської фірми Devi і німецької Hemstedt: виробники обіцяють 20-річну гарантію на свої вироби. Якщо вибирати між цими двома виробниками, різниця виявиться тільки в ціні: Німеччина надає більш приємні розцінки, додатково пропонуючи запатентовану технологію з'єднання кабелів без муфт, що підвищує їх надійність. Слід врахувати, що датський виробник тримає своє виробництво в Польщі.

Тепла підлога компанії Nexans виробництва Норвегії також витримає по гарантії не менше 20 років. У Норвегії знають, як захиститися від холодів: дана фірма є визнаним експертом в цій галузі. Вони також вважають за краще безмуфтове з'єднання, крім матів великої площі понад 3 кв. м. Nexans поступається лідерам лише по позиції ціни: вона вища, ніж у перших двох виробників.

Чеська фірма Fenix ​​входить в «сімку» Fenix ​​Group - лідерів електричного обігріву підлоги. Гарантія на вироби цього виробника - довічна, тобто надійність нагрівальних кабелів не ставиться під сумнів. Порадує споживача відносно недорога вартість.

2. Фірми обігріву підлог Ceilhit (Іспанія) і Thermoval (Польща) також дають гарантію на традиційні 20 років. Іспанія має трохи більший досвід роботи і авторитет в даній галузі, зате Польща доступніше фінансово. Відгуки говорять про приблизно однаковою надійності і якості їх продукції.

Важче оцінити теплі підлоги Extherm (Німеччина) і Grand Meyer (Нідерланди). Вони з'явилися на вітчизняному ринку недавно, тому ще рано судити про надійність і експлуатаційні характеристики представленої ними продукції. Щоб отримати інформативні відгуки, підлоговий обігрів повинен прослужити хоча б 5 років, а фірми продають своє обладнання всього близько року. Але ціна досить приємна.

Чи не останніми в нашому рейтингу значаться вітчизняні виробники. Українська компанія Woks випускає продукцію на базі заводу «Одесакабель», оснащеного за європейськими стандартами. У цієї фірми є і власні ноу-хау, створені спеціально під українського замовника. Гарантія - ті ж 20 років, є незначні мінуси в деяких функціональних показниках. За витратами бренд порівняємо з чеським «Феніксом».

Український Grayhot можна назвати економ-варіантом «Вокс». Це популярний і затребуваний бренд, що говорить про досить хорошій якості нагрівальних кабелів і матів - найдоступніших в своєму сегменті. З параметрів, які поставили «Грейхот» рядком нижче - менший термін гарантії, 15 років замість 20.

Продукція - російських «Теплолюкс» і Warmstadt, за фактом, випускається однією і тією ж компанією. На жаль, фахівці з монтажу змушені зазначити, що саме ці марки теплих підлог найчастіше виходять з ладу.

Veria (Данія) за якістю і добротності випереджає багато фірм, але трохи дорожче в вартості при меншій гарантії - всього в 12 років.

3. АНТ (Швейцарія) - найдорожчий виробник нашої «десятки», здатний відлякати охочих поставити обігрів підлоги не по захмарних цінах. Правда, про якість сперечатися не доводиться, воно, природно, на висоті. А ось гарантія не найтриваліша - 15 років.

Перш ніж зробити остаточний вибір, варто проконсультуватися з гідними довіри фахівцями, адже всі рейтинги відносні.

 

Хто робить кращі інфрачервоні підлоги?

Якщо вам необхідна укладка ІК-плівки, подумайте про таких її параметрах, як товщина, міцність, потужність, максимально можливий нагрів і розмір. Всі фірми, що випускають плівку для нагріву підлог, роблять це якісно, ​​їх продукція надійна, так що вибирати варто за принципом «що більше підходить саме мені». Різні бренди пропонують дещо відрізняючі параметри, так що краще вивчити їх докладніше, щоб не платити за фактично непотрібне, при цьому ідучи на компроміс в більш важливих для вас характеристиках. Ось чому ми не уявляємо їх у вигляді рейтингу: фірми найчастіше не є конкурентами, у них відрізняється спеціалізація.

Лідери виробництва інфрачервоної плівки для нашої країни

Плівкова тепла підлога представлена на нашому ринку декількома популярними марками, з укладанням їх продукції добре знайомі вітчизняні фахівці, так що можуть аргументовано рекомендувати їх українському споживачеві.

13.07.2021 12:48:11
0
116

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Viber
Telegram
Киевстар
Водафон
Замовити зворотній дзвінок